Pracujemy na wzornikach NCS, oraz Ral, fronty lakierujemy w technologii mat, półmat, połysk, do obejrzenia kolorów na żywo zapraszamy do salonu

Szafy lakierowane to funkcjonalny i niezwykle stylowy mebel, który przyciąga uwagę atrakcyjnym wykończeniem w połysku lub macie. Znajdują zastosowanie zarówno w gabinecie, jak i sypialni, są praktycznym i dekoracyjnym elementem wyposażenia wnętrza. Podkreślają charakter pomieszczenia, wprowadzają do niego niezwykły klimat. Możemy wykonać dla Państwa szafę w różnych wariantach, dopasowaną do indywidualnych potrzeb.

Szafy białe lakierowane o różnorodnej konstrukcji

Indywidualny projekt, jaki możemy dla Państwa wykonać, pozwala na przygotowanie szafy zgodnej z oczekiwaniami. Może to być wysoki słupek, wariant 2 lub 3-drzwiowy, albo szafa przesuwna lakierowana. Niektóre projekty uwzględniają również lustro.

Szafy lakierowane od AMS Meble

W naszej ofercie znajdą Państwo wyjątkowe szafy w połysku lub macie. Wykonujemy projekty o nietypowych kształtach, do małych oraz dużych pomieszczeń. Dopasujemy układ, ilość półek oraz wymiary do aktualnych potrzeb. Szafa będzie wyglądała dokładnie tak, jak tego Państwo oczekują.