Urządzenie kuchni w stylu klasycznym jest dobrym pomysłem, jeżeli w jednym budynku mieszka kilka pokoleń. Każdy w takiej przestrzeni poczuje się dobrze, ze względu na dostępność klasycznych kolorów i ciekawych rozwiązań ułatwiających codzienne funkcjonowanie. Indywidualne dopasowanie dowolnego wzoru na frontach do oczekiwań jest naszym atutem.

Najlepiej wygląda kuchnia klasyczna biała? Nie tylko!

Klasyczne meble kuchenne nie muszą być wyłącznie w białym kolorze. Można zdecydować się na wiele wariantów kolorystycznych m.in. czernie, brązy, szarości. Wybór jest ogromny, można szukać w całej palecie RAL, NCS, ICA, w zależności od efektu finalnego, jaki chcą Państwo uzyskać. Oczywiście można liczyć na nasze fachowe doradztwo.

Kuchnia klasyczna jest wykonywana wyłącznie z wysokiej jakości materiałów, wyróżnia się bogactwem zastosowanych rozwiązań i udogodnień, można wpleść w nią nowoczesne elementy wyposażenia. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby oba te style ze sobą łączyć.

Kuchnia w stylu klasycznym jest przyjemna do gotowania, sprzątania, a także utrzymania porządku. Nasze projekty łączą elegancję, stylizowaną formę oraz nowoczesne rozwiązania.

Bogato zdobiona kuchnia biała klasyczna

Obfite zdobnictwo często pojawia się w projektach w stylu klasycznym. Frezy, żłobienia, przetarcia nadają klimat wytworności, klasy i harmonii. Styl klasyczny zezwala na wykorzystanie różnych faktur mebli, takich jak rzeźbienia, pilastry, kolumny, przeszklenia. Kuchnia jest gustowna, a jednocześnie przyjazna i gościnna.

Dobrze zaprojektowana kuchnia klasyczna nie ustępuje funkcjonalnością projektom nowoczesnym. Zachęcamy do składania zamówień.