Wyspy kuchenne znajdują zastosowanie zarówno w małych, jak i dużych kuchniach. Mogą przybierać różne formy. Często umieszcza się w nich szuflady, półki, a nawet sprzęty AGD, takie jak zlew czy płyta grzewcza. Kuchnie z wysepką, które tworzymy na wymiar, umożliwiają bardzo ciekawe zagospodarowanie przestrzeni, dlatego są częstym wyborem Klientów.

Atrakcyjna i nowoczesna kuchnia z wyspą

Wyspy kuchenne będące częścią kuchni zapewniają znacznie więcej powierzchni roboczej, a to ich ogromny atut. Przygotowywanie posiłków jest o wiele prostsze, a cała aranżacja wygląda efektownie. Kuchnie z wyspami są atrakcyjne, nowoczesne, pozwalają rozgraniczyć strefę gotowania oraz przestrzeni dziennej, jadalnianej.

Za sprawą wyspy kuchennej znajdującej się w centralnej części pomieszczenia, układ wnętrza jest bardzo ciekawy.

Ekonomiczne kuchnie z wyspą

Maksymalne wykorzystanie przestrzeni, uzyskanie dodatkowej powierzchni roboczej oraz miejsc do przechowywania to główne atuty kuchni z wyspą. Meble przygotowywane na wymiar mogą być wyposażone w szafki z blatem roboczym, na którym można układać dekoracje, przygotowywać posiłki, jak i spędzać wspólne czas z rodziną.

Meble kuchenne z wyspą na wymiar umożliwiają zaplanowanie przestrzeni w interesujący sposób. Wystarczy powiesić nad wyspą efektowne lampy, aby uzyskać efektowne dopełnienie aranżacji.

Meble kuchenne z wyspami na wymiar i zamówienie

Kuchnia z wyspą i salonem to rozwiązanie, które z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Można powiedzieć, że wiele projektów kuchni wykonujemy właśnie w takim kształcie. Bardzo nas to cieszyć, ponieważ są to realizacje rozbudowane, finezyjne, pełne nowoczesnych rozwiązań.

Uwielbiamy nowoczesne podejście do projektowania, dlatego doceniamy kuchnie z wyspą. Inspiracje, które wyjątkowo zapadły nam w pamięć znajdą Państwo w naszym dziale REALIZACJE. Chętnie chwalimy się propozycjami innowacyjnymi, nowoczesnymi oraz wypełnionymi nowinkami technologicznymi.

Jeżeli Klient nie wie, czy dla niego jest kuchnia z wyspą, realizacje dostępne na naszej stronie na pewno pomogą podjąć dobrą decyzję.

W naszym portfolio znajduje się niejedna kuchnia z wyspą. Galeria to udowadnia! Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.