fbpx

Wiele realizacji, jakie wykonujemy dla Klientów to kuchnie otwarte na salon. Przypadają do gustu ze względu na wielość dostępnych rozwiązań aranżacyjnych, a także wrażenie przestronności, jakie z łatwością można uzyskać. Otwarte kuchnie na salon są marzeniem wielu, a my pomagamy je spełnić tworząc funkcjonalne projekty.

Kuchnie otwarte na salon z wyspą – rozwiązanie, które polecamy

Otwarta kuchnia? Tylko z wyspą! Jest to praktyczne, efektowne pod względem wizualnym rozwiązanie, dzięki któremu można zyskać dodatkowy blat roboczy, miejsce do przechowywania oraz na instalację sprzętów AGD. Jednocześnie można powiększyć przestrzeń do usadzania i przyjmowania gości, stworzyć wygodne miejsce do przygotowywania posiłków, ustawiania przekąsek oraz dekoracji.

Małe kuchnie otwarte na salon są wygodne w użytkowaniu, zaplanowane w przemyślany sposób, nie ma w nich żadnych niepotrzebnych elementów.

Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą, a także realizacji kuchni otwartych na salon. Jesteśmy przekonani, że wśród dostępnych propozycji znajdą Państwo warianty godne uwagi. Wszystkie projekty wykonują profesjonalni projektanci, architekci wnętrz, a realizacją ich wizji zajmują się monterzy z wieloletnim doświadczeniem.