Tworzymy wyjątkowe meble na wymiar Warszawa do wielu pomieszczeń. W szczególności zajmujemy się produkcją mebli kuchennych oraz szaf do zabudowy. Projektujemy i produkujemy meble od wielu lat, dlatego nasza działalność jest podparta doświadczeniem, wiedzą, a także znajomością aktualnych trendów wnętrzarskich.

Meble na wymiar Warszawa – najlepsze materiały, nowoczesne technologie produkcji

Nasi Klienci mają zagwarantowany dostęp do najwyższej jakości materiałów, a także nowoczesnych metod produkcji. Oferujemy fronty laminowane, akrylowe, fornirowane, MDF, a blaty kuchenne wykonujemy z granitu, kwarcu, konglomeratu, kompozytu, laminatu oraz drewna. Oferujemy również blaty kuchenne kompaktowe.

Trwałe, funkcjonalne i nowoczesne meble na zamówienie Warszawa mogą Państwo uzyskać w bardzo prosty sposób, korzystając z oferty AMS.

Naszą specjalnością są kuchnie na wymiar, szafy, meble łazienkowe. Tworzymy efektowne zabudowy w różnych stylach, dopasowane do wizji Klienta, zgodne z aktualnymi trendami.

Nasza firma bazuje na niepowtarzalnych, starannie przygotowanych projektach, które są cenione przez najbardziej wymagających Klientów.

Meble kuchenne na wymiar

Projektujemy i montujemy wyjątkowe kuchnie, dopasowane do potrzeb użytkowników, maksymalne wykorzystujące przestrzeń. Nasze kuchnie wyróżniają się funkcjonalnością, oryginalnym wzornictwem, a także pięknym wykonaniem.

Szafy na wymiar

Nasza oferta obejmuje również szafy, garderoby oraz szafy wnękowe z drzwiami przesuwnymi lub uchylnymi. Zabudowę możemy stworzyć w każdym zakamarku, przez co zyskają Państwo dodatkowe miejsce do przechowywania.

Meble łazienkowe na wymiar

Łazienka często wymaga zastosowania nietypowych rozwiązań, dlatego świetnie sprawdzają się tu meble na wymiar Warszawa. Możemy przygotować konstrukcje odporne na panujące tam trudne warunki, czyli obecność pary wodnej i wilgoci, zmienne temperatury.

Najlepsze meble na zamówienie Warszawa

Niepowtarzalne projekty, wysokiej jakości wykonania, a także terminowość to aspekty, które wyróżniają naszą działalność. AMS to marka, której możesz zaufać.