Pracujemy na wzornikach NCS, oraz Ral, fronty lakierujemy w technologii mat, półmat, połysk, do obejrzenia kolorów na żywo zapraszamy do salonu

Decyzja o wyborze frontów kuchennych jest uzależniona od kilku czynników. Wykończenie musi przede wszystkim pasować do charakteru pomieszczenia, jak i efektu, jaki chce się uzyskać. Nowoczesne kuchnie lakierowane wykonywane są zarówno w połysku, półmacie, oraz macie. Na które rozwiązanie warto się zdecydować? wszystkie mają zalety i wady.

Efektowne meble kuchenne połyskowe

Połyskliwa powłoka na meblach kuchennych może zostać wykonana z folii akrylowej, oraz MDF-u lakierowanego.

Kuchnia na wysoki połysk jest efektowna, pełna blasku. Szczególnie urokliwie prezentują się ciemne warianty. Od takich powierzchni efektownie odbija się światło.

Kompozycje geometryczne, dostępne w wielu wariantach kolorystycznych, zapewniają cudowną aranżację przestrzeni kuchennej. Bardzo kojarzy się to z nowoczesnym designem.

Praktyczne matowe lakierowane fronty kuchenne

Matowe wykończenie mebli kuchennych cieszy się bardzo dużą popularnością wśród naszych Klientów. Często decyzja jest podyktowana względami estetycznymi.

Fronty kuchenne lakierowane matowe wprowadzają do wnętrza harmonię, działają uspokajająco, nie rozpraszają. Pozwalają na zaaranżowanie przestrzeni przyjaznej i naturalnej. Zabudowy wykonywane są zarówno w jasnych, jak i ciemnych kolorach. Kuchnie lakierowane matowe są zarówno praktyczne, jak i efektowne.

Najlepsze meble kuchenne lakierowane

W macie czy połysku? Jakie meble lakierowane do kuchni warto wybrać? Oba warianty mają swoje zalety. Dla osób poszukujących nietuzinkowych, efektownych rozwiązań polecamy wykończenie w połysku. Pragmatycy, ceniący naturalny efekt będą zadowoleni z kuchni matowej.