fbpx

Szafki RTV wykonujemy na dowolny wymiar według projektu

Niezależnie od tego, czy chcą Państwo wyeksponować telewizor w salonie czy dyskretni go ukryć, szafki RTV Warszawa skutecznie w tym pomogą. Tworzymy indywidualne projekty na zamówienie, dostosowane do potrzeb.

Oryginalne i ciekawe szafki RTV Warszawa

Projekt szafki RTV, jaki możemy dla Państwa przygotować, jest zawsze oryginalny i ciekawy. Dbamy o detale, stosujemy najwyższej jakości materiały, a ponadto sięgamy po niestandardowe rozwiązania. Tworzymy zarówno niewielkie meble, jak i okazałe szafki, za którymi bez problemu można schować telewizor na automatycznie sterowanym drążku.

Mebel, jaki przygotowujemy, jest wyposażony w wiele funkcjonalnych rozwiązań m.in. szuflady oraz otwarte półki na drobne sprzęty, takie jak pilot, kolekcja płyt i gier.

Szafka RTV – ważne wyposażenie salonu

W każdym salonie musi znaleźć się funkcjonalna szafka RTV. Bez względu na to, jaki styl Państwo preferują – klasyczny czy nowoczesny – kino domowe wymaga solidnej przestrzeni, którą ułatwia zagospodarować właśnie ten mebel, szczególnie tworzony na zamówienie.

Funkcjonalna i charakterystyczna szafka RTV może zarówno stanowić podstawę pod telewizor, jak i zagospodarować przestrzeń pod wiszącym modelem. Świetnie sprawdza się do przechowywania książek, płyt, gier, jak i akcesoriów takich, jak słuchawki, pady do konsoli czy piloty. Ustawić można na niej również soudbar czy inne formy głośników tworzące niezwykłe efekty dźwiękowe w salonie.

Decydując się na szafki RTV Warszawa tworzone na zamówienie, zyskują Państwo funkcjonalny mebel do swojego salonu.