Jeżeli Państwa marzeniem jest kuchnia estetyczna i solidna, a jednocześnie trwała przez lata, warto postawić na włoskie fronty laminowane. Stanowią znakomity wybór dla najbardziej wymagających Klientów. Na swoim koncie mamy wiele realizacji z wykorzystaniem włoskiej płyty laminowanej Cleaf, dlatego z przyjemnością podejmiemy się stworzenia projektu zgodnego z Państwa oczekiwaniami.

Kuchnia z płyty laminowanej  – estetyczna, funkcjonalna i efektowna

Kuchnie laminowane powstają z trwałej płyty wiórowej, następnie pokrywanej bardzo trwałymi laminatem. Meble uzyskują dzięki temu rewelacyjne właściwości: odporność na zarysowania, uszkodzenia mechaniczne, wilgoć. Włoski laminat Claf nie odkształca się, nie traci koloru, pięknie prezentuje się przez lata.

Fronty kuchenne laminowane z łatwością można utrzymać w czystości. Usuwanie zabrudzeń odbywa się z użyciem wilgotnej szmatki, a z trudniejszymi plamami poradzą sobie standardowe detergenty.

Zaletą laminowanych mebli jest dostępność w szerokiej gamie kolorystycznej. Można stworzyć wnętrze w stylu nowoczesnym, skandynawskim, industrialnym, boho, klasycznym. Kuchnie laminowane na wymiar mogą posiadać wykończenie matowe lub w połysku.

Ile kosztują fronty laminowane? Cena frontów laminowanych.

Meble kuchenne laminowane tworzymy na wymiar, a wycena jest uzależniona od stopnia skomplikowania projektu, a także dodatkowych udogodnień, które chcą Państwo zastosować.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Laminowane fronty kuchenne Cleaf, z których korzystamy odznaczają się najwyższą jakością, stanowią inwestycję na lata. Fronty z płyty laminowanej są gwarancją trwałości i solidnego wykończenia.