fbpx

Absolute Black

Alpinus White

Amarillo San Martino

Antique Brown

Avocatus

Azul Platino

Baltic Brown

Baracuda Blue

Bengal Black

Bianco S.

Black Volcano

Colonial Cream

Colonial Gold

Colonial Ivory

Colonial White

Copacabana

Cosmic Black

Cristal H.

Emerald White

Fantasy Gold

Giallo Veneziano

Golden Butterfly

Gray Lauro

Imperial Gold

Indian Black

Indian Dark

Ivory Brown lub Shivakashi

Ivory Cream

Ivory Gold

Jet Black

Kashmir Gold

Królewski Brąz

Madura Gold

Magma Gold

Maple A.

Maple Red

Maskaratus

Matrix

Multicolor Red

Nero Angola

Nero Assoluto

Nero Fantastico

Nero

New Bianco Cristal

Orion

Padang Dark

Rosa Porino

Rosso Balmoral

Sahara Gold

Sandalus

Santa Cecylia

Silver Pearl

Silvestre Yellow

Solarius

Star Galaxy

Star Gate

Steel Grey

Sunrise lub Yellow

Tan Brown

Thunder White

Tiger Skin Normal

Titanium

Titanius

Tropic Brown

Tropical Gold

Verde Fuoco

Via Lactea

Viscount White

Vołga Blue

Blat kuchenny z granitu odznacza się wyjątkową wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia, wysokie temperatury, wodę, barwniki oraz inne kwasy występujące w kuchni. Pierwotny wygląd można utrzymać nawet przez lata eksploatacji. Blaty granitowe Warszawa, odpowiednio zaimpregnowane, są dostosowane do wymagań Klientów poszukujących produktów trwałych i niezawodnych.

Unikalne i eleganckie blaty granitowe Warszawa

Oferujemy blaty granitowe w wielu wariantach kolorystycznych oraz wzorach, każdy z Państwa znajdzie propozycję dopasowana do aranżacji tworzonego wnętrza kuchennego. Dostępne są powierzchnie ciemne, beżowe, rdzawe, bardzo jasne, a także białe. Zapewniamy profesjonalne doradztwo w doborze blatu do frontów kuchennych. Cała kompozycja będzie ze sobą spójna.

Efektowne i trwałe blaty kuchenne z kamienia Warszawa

Blaty kamienne to doskonały wybór do każdej kuchni. Są wygodne w użytkowaniu i satysfakcjonujące pod względem wizualnym. Wśród naszych propozycji prym wiodą blaty granitowe, które są wytrzymałe i efektowne.

Bogata paleta oryginalnych odcieni powoduje, że powierzchnia robocze Państwa kuchni może mieć niepowtarzalny wzór oraz strukturę. Unikalne, wprowadzające niepowtarzalny klimat do wnętrza blaty granitowe budują ekskluzywny odbiór przestrzeni. Takiego efektu oczekuje wielu naszych Klientów.

Nowoczesne blaty granitowe Warszawa

Precyzja, z jaką wykonujemy blaty granitowe sprawia, że nasi Klienci mogą być pewni wysokiej jakości zamawianych produktów. Używamy nowoczesnych maszyn, które pozwalają nam uzyskać najlepsze rezultaty.

Inwestycja w produkt, jakim jest blat granitowy gwarantuje doskonałe dopełnienie kuchni. Powierzchnie tego typu wyróżniają się niezawodnością przez lata, dają możliwość bezproblemowej eksploatacji.

Trwałe i twarde blaty granitowe Warszawa są nie do zdarcia. Nie straszny jest im nawet kontakt z ostrym nożem. Nie sposób ich uszkodzić.

Zachęcamy do wzbogacenia swojej kuchni o tak trwałą powierzchnię roboczą, która pozostanie z Państwem przez długie lata.