fbpx

Szafki łazienkowe wykonujemy na dowolny wymiar według projektu

Wielu naszych Klientów uważa łazienkę za wizytówkę domu. Pomieszczenie musi być perfekcyjnie przygotowane, a w tym pomagają meble łazienkowe na wymiar Warszawa, które projektujemy i produkujemy.

Zapewniamy ułatwienie przechowywania kosmetyków, ręczników oraz innych przyborów toaletowych. Wnętrze będzie wyglądało ładnie, pozostanie uporządkowane i miłe dla oka.

Perfekcyjnie przygotowane meble łazienkowe na wymiar Warszawa

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam przygotować wysokiej jakości meble łazienkowe Warszawa, zgodne z oczekiwaniami Klientów.

Dysponujemy szerokim wyborem frontów oraz korpusów, w wielu wariantach kolorystycznych oraz wzorach. Możemy zaproponować kilka rozwiązań, dostosowanych do płytek oraz pozostałych elementów wyposażenia łazienki.

Stawiając na meble na wymiar, można zaszaleć z formą. Szafki łazienkowe Warszawa nie muszą mieć klasycznego kształtu prostokąta. Ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia. W nowoczesnych wnętrzach fantastycznie sprawdzają się nietypowe kształty w wyjątkowych kolorach.

Odporne na wilgoć i parę wodną blaty łazienkowe na wymiar Warszawa

Podobnie, jak w kuchni, w łazience również warto zainwestować w wysokiej klasy blat. Takie właśnie propozycje są dostępne w naszej ofercie.

Oferujemy blaty granitowe, kwarcowe, kompaktowe, kompozytowe, laminowane, drewniane. Stylowa łazienka nie może obyć się bez starannych szczegółów w postaci perfekcyjnego wykończenia.

Dla naszych Klientów proponujemy meble na wymiar przystosowane do funkcji, jaką mają spełniać w łazience.