fbpx

Kuchnia glamour silnie nawiązuje do przepychu, splendoru, bogactwa. Widać to na każdym kroku, ze względu na zastosowane ozdoby, jak i wysoką jakość materiałów. Musi się błyszczeć i przyciągać uwagę. Nie należy jednak zapominać o wyczuciu stylu i umiarze, aby efekt finalny nie był przerysowany. Warto ten aspekt nam pozostawić.

Kuchnia biało czarna glamour? Nie tylko!

Naturalnym wyborem wielu Klientów chcących wprowadzić styl glamour do swoich wnętrz jest biel i czerń. Można jednak nieco zaszaleć z kolorami, nadal nawiązując do przepychu i blichtru. Kuchnia w stylu glamour z wyspą może zostać wykonana także w kolorystyce różowej oraz fioletowej, stanowią one fenomenalne przełamania klasycznych barw. W połączeniu z nimi, tworzony jest rewelacyjny efekt, a kuchnia glamour z drewnem zdecydowanie przyciąga uwagę.

Kuchnia glamour nowoczesna na wysoki połysk

Czym wyróżnia się styl glamour? Salon z kuchnią warto wypełnić meblami na wysoki połysk, od których efektownie odbija się światło. Można zdecydować się na prostą formę w bieli i czerni, stosując wspomniane wcześniej akcenty kolorystyczne w dodatkach.

Meble kuchenne wykonane z wysokiej jakości materiałów rewelacyjnie sprawdzą się w codziennej eksploatacji, i to przez bardzo długi czas.

Styl glamour – kuchnia z wyspą

Częstymi aranżacjami wykonywanymi dla Klientów uwielbiających styl glamour są kuchnie z wyspą. Najczęściej stanowi ona dodatkową przestrzeń roboczą, w której można umieścić zlew lub płytę grzewczą.

Może to być idealna kuchnia glamour w bloku, która również rewelacyjnie sprawdzi się w przestrzeniach otwartych na salon.