Poniżej prezentujemy rodzaje frontów, istnieje możliwość modyfikowania wzorów

AMS 01

AMS 04

AMS 05

AMS 06

AMS 07

AMS 08

AMS 09

AMS 10

AMS 11

AMS 12

AMS 13

AMS 14

AMS 15

AMS 16

AMS 17

AMS 18

AMS 19

AMS 20

AMS 21

AMS 22

AMS O2

AMS O3

AMS WITRYNY

Pierwsze wrażenie na temat mebli kuchennych każdy wyrabia sobie spoglądając na fronty. Ciekawym wariantem są wersje frezowane, dzięki którym możemy stworzyć kuchnię, o jakiej Państwo marzą. Jest gustowna, funkcjonalna i efektowna.

Fronty kuchenne frezowane w dowolnym stylu

Front szafki kuchennej decyduje o stworzeniu mebli w konkretnym stylu. Wystarczy postawić na jeden wyróżniający się detal, aby przygotować niecodzienną aranżację. Właśnie dlatego w naszej ofercie znalazły się fronty kuchenne MDF frezowane. Są dostępne w różnej stylistyce, bardziej lub mniej zdobionej. Dzięki temu można dostosować fronty to charakteru przygotowywanego wnętrza.

Kuchnia frezowana może zostać przygotowana z myślą o fanach minimalizmu charakterystycznego dla stylu skandynawskiego lub nowoczesnego, albo z wyrafinowanymi zdobieniami podobającymi się fanom klasyki.

Meble kuchenne frezowane w wielu kolorach do wyboru

Aranżacja kuchni oparta na frezowanych frontach jest oczywiście świetnym pomysłem na urozmaicenie przestrzeni. Nie należy jednak zapominać o szerokim wyborze kolorów z palety NCS i Ral. Z naszą pomocą mogą Państwo stworzyć zarówno jasną, jak i ciemną kuchnię dopasowaną do wystroju całego domu.

Paleta barw jest bardzo szeroka: od bieli do czerni. Zdecydować można się także na nieco bardziej awangardową kolorystykę, czyli ciemną zieleń, granat czy grafit. Szeroki wybór barw pozwala zaaranżować kuchnię w sposób bardzo ciekawy, przyciągający uwagę.

Kuchnia z frezowanymi frontami w stylu glamour

Wielu Klientów zgłaszających się do nas, oczekuje stworzenia kuchni ergonomicznej, funkcjonalnej i jednocześnie ponadczasowej. Rozwiązaniem, które łączy te wszystkie aspekty jest front kuchenny frezowany. Taki wariant wykończenia można zastosować w przypadku wszystkich konfiguracji ustawienia mebli.

Niezależnie od wielkości czy układu, szafki kuchenne frezowane są tak samo funkcjonalne i dają nieograniczone możliwości aranżacyjne. Powstaje z ich pomocą kuchnia, o jakiej Klient marzył już od dawna: efektowna i funkcjonalna jednocześnie.