fbpx

Poniżej prezentujemy rodzaje frontów, istnieje możliwość modyfikowania wzorów

Ryflowane fronty kuchenne wprowadzają do pomieszczenia charakter oraz elegancję. Pozwalają łatwo ukryć odciski palców, a także rysy powstające w naturalnej eksploatacji mebli. To wybór praktyczny, efektowny i funkcjonalny.

Dlaczego mamy w ofercie meble kuchenne ryflowane?

Front meblowy ryflowany charakteryzuje się niewielkimi frezowaniami, co pozwala na stworzenie interesującej przestrzeni i ciekawego wykończenia kuchni. Kolejnym aspektem jest możliwość zrealizowania oryginalnego projektu. Polecamy ryflowane fronty przede wszystkim Klientom, którzy pragną stworzyć w swoim domu przestrzeń wyróżniającą się, jednocześnie bardzo nowoczesną.

Meble z ryflowanymi frontami skutecznie ukrywają odciski palców oraz rysy, dlatego są łatwe w utrzymaniu czystości. Wykonywane są z mocnych, najwyższej jakości płyt MDF.

O uniwersalności mebli ryflowanych świadczy dostępność w wielu wariantach kolorystycznych oferowanych w paletach NCS, RAL. Udaje się je dopasować do wnętrz rustykalnych, nowoczesnych, skandynawskich, minimalistycznych i wielu innych.

Popularne fronty ryflowane – kuchnia Państwa marzeń

Front ryflowany od dłuższego czasu cieszy się niesłabnącą popularnością. Meble wykonane z płyt MDF są eleganckie i gustowne, a przy tym niezwykle trwałe. Tworzą nowoczesny wystrój wnętrza, pożądany przez wielu naszych Klientów.
Zamawiając fronty ryflowane na wymiar, mogą Państwo uzyskać meble nowoczesne, dopasowane pod każdym względem do potrzeb. Gwarantujemy perfekcyjne wykończenie oraz bezproblemowy montaż.