amsmeble
tel. 501 758 992

panele dekoracyjne

Wybierz Proform

Firma Proform to producent frontów meblowych, który proponuje Państwu fronty meblowe MDF, w tym fronty do mebli kuchennych, łazienkowych czy do salonu. Nowoczesne aranżacje są inspirowane przez oryginalne wzornictwo, co jest wyróżnikiem marki Proform. AMS Meble poleca swoim Klientom produkty Proform z uwagi na ich wysoka jakość i nowoczesne wzornoctwo.

Panele Moduloform PD

Panel dekoracyjny z innowacyjnej linii Moduloform PD to szeroka gama możliwości i szansa stworzenia wnętrza w pełni zgodnego z własnym gustem. Panele ozdobne z tej serii charakteryzują się oryginalnością kształtów i doskonałym designem. Na uwagę zasługują również niebywałe efekty wizualne, jakie umożliwiają panele dekoracyjne 3D.

Dlaczego Proform

Panel dekoracyjny Moduloform to szansa na stworzenie oryginalnego i gustownego wnętrza. Nasz katalog obejmuje panele ozdobne MDF różnego typu: panele dekoracyjne 3D oraz ażurowe – w wielu różnych strukturach i kolorach. Wybierając panel 3D sprawiasz, że Twój świat nabiera nowego kształtu.

Oferta dla wymagających

Oferta Proform obejmuje panele ozdobne różnego typu: panele dekoracyjne 3D, panele MDF i inne. W tym miejscu przedstawiamy wyjątkowo delikatne, ażurowe panele Moduloform – idealne rozwiązanie dla osób ceniących najwyższe piękno. Spośród szerokiej gamy wzorów, każdy może wybrać ażurowe panele 3D, które staną się ozdobą dowolnej przestrzeni – salonu, kuchni czy łazienki.

image carousel

PANELE MODULOFORM PD

PD8

PD7

PANELE AŻUROWE MODULOFORM